• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Puth të dashurin për herë të parë, vdes adoleshentja e turpshme!

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113

Një adoleshente e turpshme, u rrëzua dhe vdiq pasi puthi të dashurin e saj për herë të parë.
Nxënësja e nivelit A, Jemma Benjamin, 18 vjeç, ra pa ndjenja pak minuta pasi puthi djaloshin në banesë.
I tmerruar, Daniel Ross, 21 vjeç - i cili kishte dalë me vajzën për rreth tre muaj, telefonoi policinë, dhe i pyeti se si mund të telefononte nënën e vajzës, për ta pyetur nëse ajo ishte epileptike dhe çfarë të bënte për ta sjellë atë në vete.
Ai tha: "Ne ishim duke folur dhe përfunduam duke u puthur në korridor nga dera e përparme.
"Ne shkuam në kuzhinë dhe pastaj në dhomën e ndenjes dhe Jemma u ul në divan."
Qepallat e saj "befas filluan të ulen" dhe goja e saj filloi të nxjerrë shkumë.
Babai i adoleshentes, Dale, 38 vjeç, tha: "Ajo ishte shumë e turpshme dhe e ndruajtur."
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Puth të dashurin për herë të parë, vdes adoleshentja e turpshme!

edhe kjo paska ndodh
 
Top