• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Puthja e pare

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
-A të kujtohet i dashur, në këtë park ma ke vjedhur puthjen e pare? – i thotë gruaja burrit.
-Po si nuk më kujtohet e dashur -ia kthen burri – Për shkak të asaj vjedhje ende jam në burg!Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,522
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Puthja e pare

haha ...

Po tregoj nje te vockel pak a shume barcalete ...:d

Nje çift duke udhetuar me makine dhe duke qene pak ne grindje
kalojne para nje ferme ku kishte derra . Burri i thote te shoqes : O shiko
e dashur nga familja jote ....E shoqja ja kthen : Po i dashur, nga familja
(unazes) burrit ......lol lol
 

Perla

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 10, 2010
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Città Alta
Përgjigje e: Puthja e pare

Me demek, ishte familja burrit ajo e derrave ? haha
 

Elina

V.I.P
Anëtar
Feb 4, 2013
Postime
2,515
Pikët
113
Vendndodhja
Ne lotin e gezimit.
Përgjigje e: Puthja e pare

Djali: Te puth pak..?
Vajza : Jo jo se me bertet
mami.! :(

Djali: Ok.! me puth pak ti
mua,se mami im nk thote
gje....:p
 

Loreal

V.I.P
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
5,772
Pikët
113
Përgjigje e: Puthja e pare

Një çift po dilte në qytet. Rrugë e gjatë, nxehtë i madh, para tyre ndodhet një pemë dhe ata bashkë vendosin m'u ul nën të. Pas një farë kohe gruaja çon kryet lart me pa, kur shef dy zogj sqep më sqep dhe i thotë të shoqit:
- Mor burrë ça janë ka bajnë njata zogj atje lart?
- I shoqi: janë ka puthen.
- Gruaja: po pse nuk me puth edhe ti mua?
- Burri ia kthen: po kush dreqin hyp atje nalt.hahah
 
Top