• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Puthje e Rezarta Shkurtës

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Në fotografitë e saj në ‘facebook’ ka shtuar edhe një fotografi të re këngëtarja Rezarta Shkurta.


Është kjo fotografi po e sjellim sot të botuar, tek shihet duke u puthur me të fejuarin e saj, Ermalin. Duket se këtë fotografi ajo e ka bërë gjatë xhirimit të një videoklipi paraprak.

Ajo ka marrë komente të ndryshme për këtë fotografi nga miq të afërm dhe të tjerë, duke i thënë se janë çifti më i mrekullueshëm që ata njohin.

Rezarta ishte banore e shtëpisë VIP, ‘reality show’ ky që përfundoi para disa ditësh.

Ndërkohë do të mbahet mend për largimin e saj me vetë dëshirë nga VIP Shpija e Kosovës, pasi nuk arriti të krijonte raporte të mira me asnjërën nga vajzat brenda saj.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top