• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Puthjet Ne Vende Publike....?

kukulla

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
102
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
me pelqenti shoh edhe mua me ka ndodhur nuk me jep problem
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Puthjet Ne Vende Publike....?

Pse te puthesh te dashuren ne dite me shi ne mes te rruges ju duket ide e keqe ? kiss in the rain :)
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Puthjet Ne Vende Publike....?

s'eshte gje e keqe..tjeret si paragjykoj....
gjithsesi ka limite them un per vete
sme pelqen te ekzaxhirohem...cdo gje ne vendin e tij ;) psh para disave..ne familje ...etj :)
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Puthjet Ne Vende Publike....?

Duhet te vendosin tabela.NDALOHET PUTHJA NE PUBLIK...08-21.......me mbas beni ca te doni :p.Une se kam problem nese te vjen per tu puthur puthu :)
 

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: Puthjet Ne Vende Publike....?

Puthja nuk mundet ndoshta te e pyese vendin,ajo mund te ndodh kudo qe tjesh por shpesh duhet me e kontrollu vetveten se sduhet t'harrojme qe ne rruge apo ne autobus ka shum njerez si te rinje ashtu edhe te moshuar edhe femije..do te ishte nje gjest i pacipe dhe i turpshem tregon mosrrespekt ndaj tyre ndersa nese flitet per lokalet e mbyllura ato te gjithe e dime se te moshuarit e as femijet nuk jane klient dhe aty do te ishte padyshim nje gjest normal i lire....
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Puthjet Ne Vende Publike....?

Une shkoj ne park jam per qejf tim,ulem ne stol ose shtrihem ne bar dhe e puthe te dashuren.Nuk po them qe te besh puthje te egzagjeruar duke futur duart e ferkuar.Nje puthje e shkurter ka lezet.Njerzit ndihen me mire kur shikojn dike qe shpreh dashurin se sa kur shikojn dike qe rrihet apo shan e ofendon :D
 

The_AnGeL

World is Mine
Anëtar
Jan 27, 2010
Postime
174
Pikët
0
Vendndodhja
Atje Ku Ballakumja Eshte me e Shijshme ;)
Përgjigje e: Puthjet Ne Vende Publike....?

Un Shyqyr Zotit Skam Puth Akoma Aty ku Duhet me Puth Kshu per faqe per ball eshte norm,ale nuk ka asgje po ne buz besoj se mire nuk eshte para njerzve jo per gje po ka fmi te vegjel ka pleeq e plaka qe i kujtoni rinine e tyre edhe na del ndonjeri me zemer edhe na .... ne lokal ! larg Qofte :D Une Jam me mendimin me Interiste :D
 

EDI_IT

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 6, 2010
Postime
43
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Puthjet Ne Vende Publike....?

per mendimin tim nje person mund te puthi te dashuren aty kur i vjen deshira me e puth . ska problem se ku eshte sepse esht vetem nje puthje ? nuk po bejn thekth :$
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Puthjet Ne Vende Publike....?

Nuk eshte puna se sdu ..apo me bezdis fakti se puthen..aspak....po un flas personalisht ..do ndihesha keq ne disa raste psh..te shqepesha me kiss french psh para vellait tim tmadh...apo prinderve apo atyre qe jan me te moshuar se mua...se i jep nje kiss te lehte ka naj gjo..ketu e kisha fjalen ;)
 

EDI_IT

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 6, 2010
Postime
43
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Puthjet Ne Vende Publike....?

edhe un po flas per puthje te lehta . jo te hysh me llap ne mest te puplikut :)
 

EDI_IT

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 6, 2010
Postime
43
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Puthjet Ne Vende Publike....?

jo lal un hera e par qe hyj te ky forumi nuk njof asnje
 

CarpeDiem

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Albania, Tirana
Përgjigje e: Puthjet Ne Vende Publike....?

Une sjam kundra te puthurit ne vende publike por shume degradojne... te vjen ti thuash : urdhero keto leket shko ne motel
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Puthjet Ne Vende Publike....?

si mbas vendit behet kuvendi....nese vendi eshte i lirshem ambient free..nope..
por nese ndodhem diku me njerezit e mije...sbehet fjale !! mendoj se çdo gje ne vend te vet...kiss..
 

Lela

shiraz
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
105
Pikët
0
Përgjigje e: Puthjet Ne Vende Publike....?

Nje puthje e lehte ne publik s`ka asgje te keqe.
Gje me teper (qe te hapin barkun nganjahere, ...sic pashe 2 femra ne nje traget) eshte mburrje ose mosrespket ndaj vetvetes dhe partneres.
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Përgjigje e: Puthjet Ne Vende Publike....?

nuk mendoj se ka ndonje gje te keqe si para prinderve dhe vellait apo ku di un nje puthje e lehte ne distance jo me fut durt e budalliqe te tilla..:)madje do thoja se prinderit do kenaqeshin te shihnin ate puthje ne distance:)por teprimet si kam qejf,behen aty ku eshte vendi cdo gje nuk eshte nevoja per show sepse ata gjana e dime tan si behen:)
 
Top