• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pyetje për anëtarin.

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
8,526
Pikët
113
Po patet pytje dhe tjetri i ka mesazhet mbyllur,bejeni ketu!

Une kam nje pytje per @peshkaqeni33 .
Lexova dicka diku dhe po ta sjell ty .. me cfare e ushqen kafshen brenda teje?
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
8,526
Pikët
113
Beje po I ke nje cike me spec keto pyetjet ti.
Me ty jo,nuk ecen speci me ty.
Rralle here sbalancohesh. Eshte konteksti forumor qe te ben te atille apo je keshtu si natyre? ( Sbalancim ne sensin je shume i rezervuar,pervec pasionit per te bere byrek pak gjera kam pare tek ty,por dhe ato pak gjera,ritheksoj per mua ngelesh njeri gjenial)
 

shoku_tanku

Patronazhist
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
29,090
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Me ty jo,nuk ecen speci me ty.
Rralle here sbalancohesh. Eshte konteksti forumor qe te ben te atille apo je keshtu si natyre? ( Sbalancim ne sensin je shume i rezervuar,pervec pasionit per te bere byrek pak gjera kam pare tek ty,por dhe ato pak gjera,ritheksoj per mua ngelesh njeri gjenial)
Nuk te duket se po me mbivlereson pak?
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
8,526
Pikët
113
Nuk te duket se po me mbivlereson pak?
Nahh. Rralle here me genjen intuita.
Nje person qe smerr vesh nga bota psh,qe seshte gjenial nuk thote Dostojevski apo disa te tjer eshte kot dhe te sugjero te tjere. Pra ka brume( ka shume kulture ,dije,nivel ( jo brume per pica e byrek) thjeshte ka shume rezerva ,dhe gje e mire ( mbase).
Pra supremacia jote lind ngaqe e di cfare niveli ke.
 

shoku_tanku

Patronazhist
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
29,090
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Nahh. Rralle here me genjen intuita.
Nje person qe smerr vesh nga bota psh,qe seshte gjenial nuk thote Dostojevski apo disa te tjer eshte kot dhe te sugjero te tjere. Pra ka brume( ka shume kulture ,dije,nivel ( jo brume per pica e byrek) thjeshte ka shume rezerva ,dhe gje e mire ( mbase).
Pra supremacia jote lind ngaqe e di cfare niveli ke.
Une peshkaqenin nuk e rivalizoj dot.Ai I ben petullat me uje.
 
Top