• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pyetje-përgjigje

Status
Temë e mbyllur.

Passion

V.I.P
Anëtar
Mar 7, 2013
Postime
15,079
Pikët
113
E harroj ato qe s'peshojne!

I ftohti
Apo vapa ju besdis me shume?
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
29,342
Pikët
113
Partizoni më pëlqen -qesh-

Skan eksperiencë për fusha të huaja kta or plak 😟
Të gjitha pasat gabim sikur ju verbohen sytë kur shofin fusha të huaja!
Per mua, skishin fuqi, plus jane ekip i ribere, pa lojtaret nga me te mire, te vjetshem,..

Nuk ribehet ekip vit per vit, duke i hequr me te miret, dhe ikur pa i marre asnje kacidhe,..:p
 

Viking

ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
19,485
Pikët
113
Vendndodhja
*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Per mua, skishin fuqi, plus jane ekip i ribere, pa lojtaret nga me te mire, te vjetshem,..

Nuk ribehet ekip vit per vit, duke i hequr me te miret, dhe ikur pa i marre asnje kacidhe,..:p
Ske ça bo ky fat na ra po prapë çunat kanë brumë më pëlqeu Marku dhe ai qëndërmbrojtësi.
Si e kishte Mbiemrin?
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
29,342
Pikët
113
Ske ça bo ky fat na ra po prapë çunat kanë brumë më pëlqeu Marku dhe ai qëndërmbrojtësi.
Si e kishte Mbiemrin?
Shehi?

Ne ndeshjet me Moldavet sqe mire,

Pastaj, Bazeli kishte lojtare me eksperience, dhe ish kombetares zvicerane,..

Nuk sinkronizohet, ekipi per nje muj
 

Viking

ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
19,485
Pikët
113
Vendndodhja
*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Shehi?

Ne ndeshjet me Moldavet sqe mire,

Pastaj, Bazeli kishte lojtare me eksperience, dhe ish kombetares zvicerane,..

Nuk sinkronizohet, ekipi per nje muj
Shehi po edhe ky çauçesku i Krahut s ishte keq
Duhet një organizator i mirë do iki dhe Bardhi që mirë bën që ikën se o si karroca e dylit!
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
29,342
Pikët
113
Shehi po edhe ky çauçesku i Krahut s ishte keq
Duhet një organizator i mirë do iki dhe Bardhi që mirë bën që ikën se o si karroca e dylit!
Jane klub i paorganizuar fare,

Bejne shpenzime me paga te larta per lojtare, qe jane figurina, si Hasani vjet, qe ishte sikujr me lujt Drague, tani me Partizonin,..:p

Te ishte te pakten sa @BABA nga DURRSI ,..lol

Ai Broja vjet kishte ardh mire si shkatrrues para mbrojtjes,...

Ndersa Asani isnte ylli Partizanit,..

Malaj motor,..

Bitri, si Kielini,..

P.s

Mund te kishin marre Kocos, ate pyken e Fierit, Gjata, cun i ri dhe i fuqishem,,
 
Last edited:

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
49,000
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Lesh me qime oj Fatime . LooL

Sa vrima ne uje keni bere sonte ?
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
49,000
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Ne martese jo por ne palen tjeter po .😝😜

Preferoni trendin apo origjinalitetin?
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
49,000
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Mjaftueshem dhe fare .

Per ty ?
 
Status
Temë e mbyllur.
Top