• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pyetje per problemet rreth PC

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Pershendetje!
Sdi a eksizton nje tme e tille pro mesa pash une tek kjo rubrike nuk ishte.

Pyetja:
Ne youtube nuk mund te degjoj kenge edhe disa lojra p.sh nuk dalin me ze, ku qendron poblemi i audiosë Kam instaluar dhe flash player-in por prap e njejta.
 
Top