• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pyetje - pergjigje....Pyetje perseri

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
41,787
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Borxhi i shtepise ne banke

i sistemove te gjite neper pavionet e duhura dje dhe sot ??? :)
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
7,426
Pikët
113
U ajrosen teper mbreme,sot nuk mblidhen dot

Ke floke kacurela?
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
41,787
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Po ( dje the se do shkoj se po qajne femijet e me le celsat e pavjonit ....ste kujtohet ? )

nuk e dije kete emertim kaq te famshem per femijet ti?
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
41,787
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Kemi ore komunistash dhe batakcinjshe...

Ju vene gjoba po te keni masken te reshkitme poshte hundes ?
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
11,007
Pikët
113
Yll lajme te bukura nga lagjia juaj me than 😍🐣 muaj te mbare dhe ardht i shendetshem 🤗😘

Ku pysim per polica ne 🤪 , jo nuk kemi patur shyqyr
As gjoba nuk ka ketu 🙂

Si eshte gjendja nga ju?
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
41,787
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Po....uroj te jte mire e te ket ardh ne Amerike

cilen pjese muzikore ke luajtur per hrere te fundit ne piano ?
 
Top