• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pyetje-pergjigje.

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
39,670
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
te them te verteten jo, sepse duan te mbulojne dica qe eshte e vlefshme vetem kur eshte origjinale dhe jo paresore por nuk mundem te mos respektoj edhe deshiren e femres :)

sa ire ne dite rrini para pc ose lap topit ?
 
Top