• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pyetje si te shtoje peshe/muskuj ?

Noe

Mi vida
Banned
Anëtar
Sep 22, 2010
Postime
4,314
Pikët
48
Përgjigje e: Pyetje si te shtoje peshe/muskuj ?

Te gjith thojn do filloj te henen dhe e lejn te premten -qesh-
 

Gon!

IllyrianMuslim
Anëtar
Sep 22, 2011
Postime
6,554
Pikët
48
Përgjigje e: Pyetje si te shtoje peshe/muskuj ?

Ne pergjithesi, ushtrimet edhe pesha qe karikon duhen ndryshuar vazhdimisht, perndryshe trupi mesohet dhe nuk te bejne te njejtin efekt.
Trupat e stervitur nuk e kane shume problem te kthehen ne forme, keshtuqe furnizohu mire me vullnet dhe jepi.
Nuk shkoj 6-7 muj ne palester. Kur shkoj, per 3 jave, gati e mberri formen qe kam pasur para 7 muajsh. :)
 

Samiu

V.I.P
Anëtar
Oct 9, 2010
Postime
6,351
Pikët
48
Përgjigje e: Pyetje si te shtoje peshe/muskuj ?

Nuk shkoj 6-7 muj ne palester. Kur shkoj, per 3 jave, gati e mberri formen qe kam pasur para 7 muajsh. :)
Te une tani eshte e kunderta Gon...``fumato``
 

Drenica

V.I.P
Anëtar
Mar 28, 2015
Postime
2,276
Pikët
83
Nuk me pelqen bodybuilding aq shume. I boj krejt sportet, vrapim, biking, calisthenics, combat sports, swimming etc. At fizike qe e kam osht thjesht rezultati keto ushtrime qe i kam ba.
 
Top