• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 10

  Rexhina

  V.I.P From Shangri-La
  • Postime
   39,788
  • Rezultati i reagimit
   8,548
  • Pikët
   113
 • 10

  Mano

  V.I.P
  • Postime
   11,069
  • Rezultati i reagimit
   1,805
  • Pikët
   113
 • 8

  atrevido

  edamus bibamus gaudeamus
  • Postime
   3,111
  • Rezultati i reagimit
   63
  • Pikët
   0
 • 6

  Beaute

  • Postime
   18,677
  • Rezultati i reagimit
   444
  • Pikët
   83
 • 4

  Zana

  🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   36,038
  • Rezultati i reagimit
   8,965
  • Pikët
   113
 • 3

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   51,311
  • Rezultati i reagimit
   2,887
  • Pikët
   113
 • 3

  thirsty

  V.I.P
  • Postime
   24,842
  • Rezultati i reagimit
   753
  • Pikët
   113
 • 3

  Gon!

  IllyrianMuslim
  • Postime
   6,554
  • Rezultati i reagimit
   79
  • Pikët
   48
 • 3

  Ragnar

  Real Madrid
  • Postime
   16,703
  • Rezultati i reagimit
   867
  • Pikët
   113
 • 3

  Drenica

  V.I.P
  • Postime
   2,250
  • Rezultati i reagimit
   330
  • Pikët
   83
 • 2

  Samiu

  V.I.P
  • Postime
   6,350
  • Rezultati i reagimit
   93
  • Pikët
   48
 • 2

  kanina

  V.I.P
  • Postime
   15,687
  • Rezultati i reagimit
   2,240
  • Pikët
   113
 • 2

  YOKO

  V.I.P
  • Postime
   23,586
  • Rezultati i reagimit
   6,656
  • Pikët
   113
 • 2

  lind

  ☆☆☆
  • Postime
   1,732
  • Rezultati i reagimit
   40
  • Pikët
   0
 • 2

  Oxygen

  Shy
  • Postime
   8,519
  • Rezultati i reagimit
   1,701
  • Pikët
   113
 • 2

  Nova_Design

  V.I.P
  • Postime
   2,877
  • Rezultati i reagimit
   302
  • Pikët
   83
 • 2

  Noe

  Mi vida
  • Postime
   4,300
  • Rezultati i reagimit
   57
  • Pikët
   48
 • 2

  Free`dahhh

  T’fala kush T’pysi! 21
  • Postime
   7,602
  • Rezultati i reagimit
   9,187
  • Pikët
   113
 • 1

  r00t

  Anëtar From Monaco
  • Postime
   648
  • Rezultati i reagimit
   13
  • Pikët
   18
 • 1

  Meri

  .
  • Postime
   13,627
  • Rezultati i reagimit
   2,683
  • Pikët
   113
 • 1

  SERAFIM DILO

  Anti Busavata
  • Postime
   9,581
  • Rezultati i reagimit
   73
  • Pikët
   48
 • 1

  Rex

  gjitholog
  • Postime
   14,108
  • Rezultati i reagimit
   1,150
  • Pikët
   113
 • 1

  drague

  me pushime
  • Postime
   26,660
  • Rezultati i reagimit
   3,179
  • Pikët
   113
 • 1

  Hello Kitty

  ❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
  • Postime
   10,606
  • Rezultati i reagimit
   1,168
  • Pikët
   113
 • 1

  Rimi.

  arapçiu From perball komshiut
  • Postime
   5,058
  • Rezultati i reagimit
   60
  • Pikët
   0
 • 1

  Esther

  ∞∞∞∞∞∞
  • Postime
   6,308
  • Rezultati i reagimit
   1,410
  • Pikët
   113
 • 1

  derjansi

  V.I.P
  • Postime
   5,411
  • Rezultati i reagimit
   87
  • Pikët
   48
 • 1

  Bujar

  Anëtar i ri
  • Postime
   2
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • 1

  Elushe

  ~*~loved~*~
  • Postime
   5,030
  • Rezultati i reagimit
   1,257
  • Pikët
   113
 • 1

  Bad_Teacher

  *Eat Me*
  • Postime
   18,516
  • Rezultati i reagimit
   4,096
  • Pikët
   113
 • 1

  Fehmikaciu

  Saratoga... From Prishtinë
  • Postime
   6,363
  • Rezultati i reagimit
   91
  • Pikët
   0
 • 1

  Oqeani

  V.I.P From Nën hijen qiellore
  • Postime
   9,703
  • Rezultati i reagimit
   862
  • Pikët
   113
 • 1

  Elian70

  Photoshop From Vlorë
  • Postime
   8,655
  • Rezultati i reagimit
   110
  • Pikët
   0
 • 1

  Khaleesi

  V.I.P
  • Postime
   7,342
  • Rezultati i reagimit
   1,602
  • Pikët
   113
 • 1

  Drinas

  Anëtar
  • Postime
   110
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   16
 • 1

  ODEON

  .
  • Postime
   6,316
  • Rezultati i reagimit
   64
  • Pikët
   0
 • 1

  Si1ri

  Forced_ to_ Smile From Mbrapa diellit
  • Postime
   1,218
  • Rezultati i reagimit
   13
  • Pikët
   0
 • Top