• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pyetje

Status
Temë e mbyllur.

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
29,028
Pikët
113
Kam problem me uploading e videove ne youtube nga iphone.
Me jep “error uploadin video”.
 

magnus

I larguar
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
16,498
Pikët
113
Dont upload during a busy time lol. Heavy traffic. Ose iphone jot ka ik per lesh.
 

Viking

ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
17,422
Pikët
113
Vendndodhja
*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Kam problem me uploading e videove ne youtube nga iphone.
Me jep “error uploadin video”.
Vidio permban muzike nga radio ose muzik qe nuk eshte e jotja dhe nuk ke te drejtat e autorit .
Last September, we announced a series of changes that we’d be making to better protect kids and their privacy on YouTube, and to address the concerns raised to us by the U.S. Federal Trade Commission (FTC).​
Specifically, that all creators would be required to designate their content as made for kids or not made for kids in YouTube Studio, and that personal information from anyone watching a video designated as made for kids would be treated as coming from a child, regardless of the age of the user.​
Starting today, we will no longer serve personalized ads or support features such as comments, Stories, live chat, notification bell, and others on videos designated made for kids.​
We know these changes may have significant impact on creators making kids content, so we’re committed to helping them navigate this new landscape. We continue to engage on this issue, including by participating in the FTC's open comment period. We know many creators have provided valuable feedback as well.​
If you haven’t already, please ensure you have set your channel (or individual videos) as made for kids or not, as this will ultimately determine how your content is treated on YouTube.​
Creators know their content best, and should set the designation themselves. We also use machine learning to help us identify this content, and creators can update a designation made by our systems if they believe it is incorrect. We will only override a change if abuse or error is detected.​
Potential Audience Settings
Thank You​
The YouTube Team
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
20,609
Pikët
113
Shume gjate i keni rene.

Ndoshta ska hapesire, ne iphone.

Ska cte ngarkoje, kur ska hapesire, per te krijuar tmp files.

Provo te fshish gjera te padobishme.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
20,609
Pikët
113
Edhe dicka,

Duke fshire cookes, pas daljes nga forumi, mund te fitosh 50-60MB, memorje.

Edhe me shume, se varet sa ke pa i fshire...
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
6,733
Pikët
113
Kam nje problem serioz me Facebook. Nuk arrij me te rikuperoj faqen time. Me sa kuptova (s'di ne eshte e vertete) duhej te kisha ribere login brenda 6 muajve. A ka ndonje menyre qe ta rimarr perseri kete faqe? Por nuk i mbaj me mend password-et dhe adresen e email-it.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
29,028
Pikët
113
Kam nje problem serioz me Facebook. Nuk arrij me te rikuperoj faqen time. Me sa kuptova (s'di ne eshte e vertete) duhej te kisha ribere login brenda 6 muajve. A ka ndonje menyre qe ta rimarr perseri kete faqe? Por nuk i mbaj me mend password-et dhe adresen e email-it.
Thuaju jam na Vlora!
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
9,819
Pikët
113
Shiko ç'punojnë.

Na njohin më mirë të tjerët nga ç' njohim veten.

 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
42,920
Pikët
113
Vendndodhja
?
E ka degjuar /perdor/ur njeri k’te DuckDuckGo.com ?
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
42,920
Pikët
113
Vendndodhja
?
Kjo teme eshte diskutuar edhe ketu, dhe dicka qe duhet te kupojme te gjithe nuk ka anonimitet te internet. ato qe thuhen larte e poshte jane perrala.
thank u for the information i Will have a read about it . : )
 
Status
Temë e mbyllur.
Top