• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

Thread
Pyetje
 • 8

  Poshnjari

  Kontribues
  • Postime
   416
  • Rezultati i reagimit
   185
  • Pikët
   43
 • 8

  Zana

  🇦🇱 e....Thjeshte 🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   34,139
  • Rezultati i reagimit
   5,889
  • Pikët
   113
 • 4

  YOKO

  V.I.P
  • Postime
   22,812
  • Rezultati i reagimit
   5,308
  • Pikët
   113
 • 2

  doganieri

  V.I.P
  • Postime
   10,916
  • Rezultati i reagimit
   2,506
  • Pikët
   113
 • 1

  edlin

  V.N.P
  • Postime
   7,201
  • Rezultati i reagimit
   1,406
  • Pikët
   113
 • 1

  Viking

  ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝ From *𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
  • Postime
   14,937
  • Rezultati i reagimit
   3,600
  • Pikët
   113
 • 1

  Fshatari

  No vip
  • Postime
   8,429
  • Rezultati i reagimit
   1,261
  • Pikët
   113
 • 1

  ThegreatGatsby

  V.I.P
  • Postime
   3,936
  • Rezultati i reagimit
   998
  • Pikët
   113
 • 1

  Kasëmi

  VI I MCMLXXIII
  • Postime
   2,519
  • Rezultati i reagimit
   748
  • Pikët
   113
 • 1

  rowe

  Banned
  • Postime
   14,175
  • Rezultati i reagimit
   3,327
  • Pikët
   113
 • Top