• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Qani Hallet tuaja...

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Qani hallet tuaja nese keni ...shprehuni me antaret ne forum

per pun shkoll gjithcka per jeten tuaj te perditshme flisni me antaret e forumit ...
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Qani Hallet tuaja...

kot kjo jo mi jo ashtu

......ja qaj hallin pse ti mua nuk me flet behesh sikur nuk me njef ?!
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Qani Hallet tuaja...

Une me mire nuk po flas se do ju bej me halle kot , boll keni vete :p
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Qani Hallet tuaja...

Haha nuk e kam degju ndonjehere , sa per halle nuk po ja filloj se s'ka lezet , ka njerez plot qe s'kane internet e kane halle me shume .
 

Ganimet

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2012
Postime
5,385
Pikët
48
Vendndodhja
Ne toke
Përgjigje e: Qani Hallet tuaja...

Po me kujtohet qe e pata lexuar ne librin hujnor(kuranin) se vdekja fillon nga kembet.

Shum po me dhëmbin...i ngjesh,i laj me uje te ftoht,me te ngrohft,dhe spo ju gjej derman.Si i ri i pata rref gogja ,me fol nga shpirti.
I ndrroj te mbathurat dhe iq....
Analizat i kom ber dhe me dalin mir,tensioni bukur,dhemra mir.
Dikur meresha me sport ,me mundje dhe koheve te fundit e kom rralluar.

them mos shkela diku ose mos e kom nga magjia

Jom ber shum merak.
I brenkosuri Ganameti-mendon-
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Qani Hallet tuaja...

... thirsty , vertete i duhesh forumit ti . Shkon e i gjen do tema qe as dreqi se di ku i ka fut. ;))

... ps. Pse i kan fshi mesazhet privat ( PM-'' inbox'' ) e din JU sa mesazhe te roncishme kam pas ??? Tashi si do i kthejni ? I kam pas 55 gjithesej , krejt kan qene me halle e derte grash . :( Pres pergjigje une per kete krim !!!!!!!!!


:mad:
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Qani Hallet tuaja...

Hej vajza, ndërsa jashtë temperaturat janë shumë të ulëta, në shtëpitë tuaja ju mund ti ngrini në maksimum temperaturat me zgjedhjen e të brendshmeve më në modë që vijnë në treg për festat e fundvitit. Viti i Ri mund t’ju gjejë më sensuale se kurrë....

Kete hall kam une...o ftof dimri keq.. :(
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Qani Hallet tuaja...

i dua dhe un . :mad:

Sidmos pergjigjet ( Send) qe nuk mbaj mend cka kam thene ... :((
 

Rimi.

arapçiu
Anëtar
Mar 8, 2011
Postime
5,102
Pikët
63
Vendndodhja
perball komshiut
Përgjigje e: Qani Hallet tuaja...

... thirsty , vertete i duhesh forumit ti . Shkon e i gjen do tema qe as dreqi se di ku i ka fut. ;))

... ps. Pse i kan fshi mesazhet privat ( PM-'' inbox'' ) e din JU sa mesazhe te roncishme kam pas ??? Tashi si do i kthejni ? I kam pas 55 gjithesej , krejt kan qene me halle e derte grash . :( Pres pergjigje une per kete krim !!!!!!!!!


:mad:
aaaaaaaaaa pse mi kta i paskan fshi mp?? une mendova se i kisha fshi padashje ..
ky po qe esht hall ..si i bohet nime??
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
31,951
Pikët
113
Përgjigje e: Qani Hallet tuaja...

Çojmë n'dhe t'huej djalin m'u msue,
kombin tonë m'e përparue,
.......... dhen tonë m'e nderuemun;
rri n'shkollë djali pesë - gjashtë vjet,
kur vjen n'Shkodër, shqyp nuk flet,
.......... Shqypen ka harruemun!!!!
 
Top