• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Qao a tuti ...

Status
Temë e mbyllur.

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: Qao a tuti ...

lol Mire se erdhe DJ^TRINITY uroj tja kalosh sa me bukur ne mesin tone dhe tja arrish qellimit qe paske vu :p
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Qao a tuti ...

ahahhahahahahahhahaahhahahahahah

Mire se erdhe lol e kalofsh super kendshem...kot nuk thone:

*Shpresa vdes e fundit* mbase e gjen vertet shpirtin binjak :p
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,150
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Qao a tuti ...

Mire se erdhe..
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Qao a tuti ...

Ateher te dashur teleshikues ... un jom anonimi nga hollanda ... dhe erdha ketu per te gjet shpirtin tim binjak :p:p:p
a Ka noj gra per mu ktu ??? :p:p:p
nejse se boj shaka ... shpresoj te ja kalojm sa me mire :):):)
M.erdhe ne forum!! te uroj shanc nga pc ja! hahaha
 
Status
Temë e mbyllur.
Top