• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Qellimi juaj.?

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Po e hap kete teme qe secili te behet objektiv te tregoj te verteten se cka e shtyri te antarsohet ne forum?
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: Qellimi juaj.?

Une po e tregoje te verteten se cka me shtyu te antarsohem ne forum
Me pare internetin e shfrytezoja per te mesuar me te rejat si ne shkence ,teknologji,kulture etj...
Duke i shfletuar edhe forumet e ndryshme vrejta se ne to tani pse quheshin forume Shqipetare aty behej shume propagande kunder Shqipetareve dhe mendova mire e mire dhe u anetarsova edhe une me te vetmen arsye qe te ju kundervihem me forcen e argumenteve gjithe atyre qe jane kunder Shqiptarise,
Po njeherit edhe te njofe sa me shume vllezer e motra kudo qe jane e ketu vreje se kam shume.
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,235
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Nje lloj shoqerie na lidh me kete forum te gjitheve pak a shume , kjo me beri dhe mua te antaresohem ne kete forum qe per mua eshte e para here qe behem anetar ne nje forum ..
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Qellimi juaj.?

per me shty kohen :D edhe ktu shtyhet koha me se miri :p
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,682
Pikët
113
Përgjigje e: Qellimi juaj.?

Te largoj monotonin e jetes se perditshme
 

Universal

Anëtar i ri
Banned
Anëtar
Jul 21, 2011
Postime
591
Pikët
0
Përgjigje e: Qellimi juaj.?

Pretendova se do i ngjasohet, forumit gjiton sic te gjithe e njohim, por perfundimi eshte se gabova. :)
 
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
5,280
Pikët
113
Përgjigje e: Qellimi juaj.?

Te kaloj kohen, si dhe e shoh si nje mundesi me shume per te nderruar biseden mes shqiptaresh qe jetojne jo vetem ketu dhe ne Shqiperi, por kudo qe jane shperndare neper bote. Me duket interesante qe ndajme eksperienca jetesore me njeri-tjetrin.
 

drague

V.I.P
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
31,869
Pikët
113
Përgjigje e: Qellimi juaj.?

me zon dashnore se ke forumi tjeter ishin t'zonme
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
49,987
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Përgjigje e: Qellimi juaj.?

Asgje e vecante... waste of time.
 
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
5,280
Pikët
113
Përgjigje e: Qellimi juaj.?

Teacher ne kemi vite qe njihemi fal rrjeteve sociale. . :p O drague po te njejtat jane dhe ketu o derbardhe. :D
 
Top