• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Qeni gelltit vathet e dhuruar nga William

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Nese princi William dhe e fejuara e tij Kate Middleton do vendosin te jetojne nen nje cati, atehere ata duhet te sigurohen qe ne shtepine e tyre te kete sa me pak kafshe, ne menyre qe xhevahiret e kurores te jene te sigurt.


Vathet qe princi i dhuroi te fejuares per 28 vjetorin e lindjes, jane zhdukur ne menyre te mistershme gjate oreve te nates kur ajo i vendosi mbi komodine. Por fajtori eshte gjetur menjehere. Behet fjale per qenin e saj te races “cocker spaniel”.

Kete histori e rrefen nje mik i bukuroshes britanike, sipas te cilit, vete Kate ka zbuluar se qeni kishte gelltitur xhavahiret me diamante te linjes mbreterore.

“Kate-n e kapi paniku. Kerkoi ne gjithe shtepine dhe nuk i gjeti. Por ne komodine pa shenjat e dhembeve te qenit. Menjehere ajo i telefonoi princit per t’ia thene gjithe historine”, rrefehet miku i princeshes se ardhshme.* /tch/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top