• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Qeni i talentuar

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaKy qen i talentuar është ulur para pianos dhe ka vendosur t’i tregojë mbarë botës talentin e tij për muzikë.
Nuk është sikur Lady GaGa, por me sa mund të shihet në video, i shkon për shtati muzika blues.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Qeni i talentuar

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=57si8rRvXSc&feature=player_embedded"]http://www.youtube.com/watch?v=57si8rRvXSc&feature=player_embedded
 
Top