• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Qeni me lëkurë tigri

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kur e shikoni nga largësia me siguri do të ju duket se në bar qëndron i shtrirë një tigër, por me t’iu afruar e shihni kafshën duke u ngritur dhe duke lëvizur bishtin do ta kuptoni se megjithatë ai është qen “në lëkurë tigri”.


Në Kinë kohët e fundit është bërë modë ngjyrosja e kafshëve shtëpiake për tu dukur si një kafshë tjetër e egër. Kështu retriveri i artë bëhet tigër, ndërsa qentë e vegjël leshatakë ngjyrosen për t’i përngjarë këlyshëve të pandës.

Megjithatë ende nuk dihet se si pronarët e qenve arrijnë t’i bindin manarët e tyre të rrinë të qetë derisa i ngjyrosin.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Qeni me lëkurë tigri

loool mos u tall si ka mundesi mos gje qenka si ajo barculeta qe ka punu ai ne komshtpin zoologjik dhe eshte veshur si majmun :)
 
Top