• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Qeni si yll vallëzimi

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Shikoni shoun e pabesueshëm të vallëzimit ndërmjet qenit dhe njeriut, të cilët përbëjnë një çift të përkryer vallëzime nën ritmet e merenguas, muzikës tradicionale nga Republika Dominikane, e cila është e popullarizuar edhe në pjesët tjera të Amerikës Latine.Qeni u bë i famshëm në YouTube, ai u par...aqit edhe para kamerave televizive, ndërsa pasi të shihni këtë video do të bindeni se ai i ka hapur edhe dyert e Hollywoodit
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=Nc9xq-TVyHI"]YouTube - Dancing Merengue Dog
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: Qeni si yll vallëzimi

Hahahahahahahaa :D po ate vallen e trimave shqiptar a di me e kercy ky qeni? :D
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Qeni si yll vallëzimi

si jo din :)

biles edhe vallen e jugut e din ate Kajtushken :)
 
Top