• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Qeshni dhe ju me Ne...

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Titulli: Qeshni dhe ju me Ne...

<Buzembeli_> miremengjesi
<AlbaniaSite-Net2> HI
<Buzembeli_> Prsh..
<Buzembeli_> mundem pa ju shqetesuar?
<AlbaniaSite-Net2> po mo

<AlbaniaSite-Net2> po skam sh koh
<Buzembeli_> ok
<Buzembeli_> thjesht desha tju pyes
<Buzembeli_> m/f jeni.?
<Buzembeli_> mesa shoh flisni nga fr..

<AlbaniaSite-Net2> F jam
<Buzembeli_> Gez
<Buzembeli_> mundem cili qytet.?
<AlbaniaSite-Net2> ti nga flet?
<AlbaniaSite-Net2> qe e diktove ?

<Buzembeli_> berat cameri
<Buzembeli_> ju?

<AlbaniaSite-Net2> Fr jam
<AlbaniaSite-Net2> jetoj kam vite
<Buzembeli_> fr e di
<Buzembeli_> por cili qytet jeni me origjin ?
<Buzembeli_> por cili qytet jeni me origjin nga shqiperia

<AlbaniaSite-Net2> un hyj ketu prsh per te ruajtur shqipen ..eshte gjeja me minimale qe mund t'beja
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Titulli: Qeshni dhe ju me Ne...

Buzembeli_> gjuhen perse?
<AlbaniaSite-Net2> per te ruajtur shqipen
<Buzembeli_> ateher

<Buzembeli_> quhem klevin
<AlbaniaSite-Net2> gz klevin
<AlbaniaSite-Net2> eshte sh e rendesishme
<AlbaniaSite-Net2> per ne qe jemi larg
<AlbaniaSite-Net2> prej vitesh

<AlbaniaSite-Net2> po me ca Meresh?
AlbaniaSite-Net2> punon?
<Buzembeli_> punoj si inxhinier
<Buzembeli_> ne je firem pv

<AlbaniaSite-Net2> ke vite ..ke experienc?
<Buzembeli_> kam 3 vjet qe punoj
<AlbaniaSite-Net2> Nice
<Buzembeli_> ju cf pune that se benit

<Buzembeli_> kam 3 vjet qe punoj
<Buzembeli_> dhe 4 vjet qe kam mbaruar studimet
<AlbaniaSite-Net2> ke vite ..ke experienc

<Buzembeli_> se kemi arit akoma ate.

.AlbaniaSite-Net2> te thashe sme ke per gjona pers
<AlbaniaSite-Net2> po cne ky nick?
<AlbaniaSite-Net2> vertet i ke buzt e embla?
<Buzembeli_> eeee disi

<Buzembeli_> per personale nuk na qenke...po atehere perse je?
<Buzembeli_> bye se ndoshta jam duke te shqetesuar!!
<AlbaniaSite-Net2> aspak
<AlbaniaSite-Net2> kush tha me shqetson?
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Titulli: Qeshni dhe ju me Ne...

Buzembeli_> po shoqeri pa emer a ka?
<AlbaniaSite-Net2> ka.. elle quhem

<AlbaniaSite-Net2> dmth e kam nderruar
<Buzembeli_> elle?
<Buzembeli_> apo ajo?
<AlbaniaSite-Net2> kur u dorzova qe te tingelloj pak fr
<Buzembeli_> elle sa ve dire ajo
<AlbaniaSite-Net2> yep

<AlbaniaSite-Net2> vous parles Francais ?
Buzembeli_> un pois
<AlbaniaSite-Net2> mundohesh

<Buzembeli_> te mundohet te jetosh ne france dhe te flasesh fr eshte e thjeshte
<Buzembeli_> por te jesh ne shqiperi te te mundohesh ta shkruash eshte teper e veshtire
<Buzembeli_> alo?
<AlbaniaSite-Net2> po
<Buzembeli_> tu est ici?


<AlbaniaSite-Net2> po lexoj
<AlbaniaSite-Net2> prèzent
<Buzembeli_> cf te terheq vemendjen nga leximi?

AlbaniaSite-Net2> po lexoj
<AlbaniaSite-Net2> prèzent
<Buzembeli_> cf te terheq vemendjen nga leximi?
<AlbaniaSite-Net2> Po
<AlbaniaSite-Net2> me terheq
<AlbaniaSite-Net2> jam dhe ke puna
<Buzembeli_> pse dhe punon?
<AlbaniaSite-Net2> smaj dot faqen lart saher
<AlbaniaSite-Net2> po
AlbaniaSite-Net2> normale .)
<Buzembeli_> vertet?
<Buzembeli_> si mund ta besoj kete?
<Buzembeli_> si mund ta besoj kete?
<Buzembeli_> ku konsiston puna jote?
<AlbaniaSite-Net2> jam msuse
<AlbaniaSite-Net2> tani kam orarin qe bej pushimin
<AlbaniaSite-Net2> ndaj hyra pak
<Buzembeli_> mos e fol
<Buzembeli_> kujdes me gjuhen se me kane dale dhembet e qenit siper
<Buzembeli_> se e gjej perballee dhe e kac
<AlbaniaSite-Net2> jhahaha aha aha a
<AlbaniaSite-Net2> mdrr
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Titulli: Qeshni dhe ju me Ne...

AlbaniaSite-Net2> nejse
<AlbaniaSite-Net2> sme the sa vjec ke?
<AlbaniaSite-Net2> e ca p ive ke ne jet
<Buzembeli_> thashe te vras veten...por dole ti sot dhe thashe te jetoj dhe ca
<AlbaniaSite-Net2> uaa
<AlbaniaSite-Net2> *** ndihem mir ..pakam shpetuar 1jet njeriu
<Buzembeli_> pikerisht fjala Asgje me duket si fjala dhe aryseja [email protected]
<Buzembeli_> alo?
<AlbaniaSite-Net2> alo
<AlbaniaSite-Net2> baze per cfare
<Buzembeli_> mire njihemi
<Buzembeli_> he?
<AlbaniaSite-Net2> <Buzembeli_> he? jo he :p
Buzembeli_> me jep msn si fillim
Buzembeli_> he? Jo he pra lol
<AlbaniaSite-Net2> Gjithesesi ishte kenaqesi..me maroi koha e pushimit.. me duhet te dal..i kshill ke nga mua mos u sakrifiko per cdo njeri qe te del perpara klm
<Buzembeli_> klm e se flasim
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,603
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Qeshni dhe ju me Ne...

e cti besh lol
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,603
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Qeshni dhe ju me Ne...

Jan shtu shume kohet e fundit
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Titulli: Qeshni dhe ju me Ne...

<Eminem_London> erdha pra
<Eminem_London> prit
<belle_vie> *** pret
<belle_vie> *** me ca do vish?
<Eminem_London> me ta than si me tha than me ta lyp msn ame kishe dhen
<Eminem_London> :D
<belle_vie> lool
<belle_vie> doke msn ti
<Eminem_London> :D
<belle_vie> ti ben remuj
<belle_vie> ste myllet goja :p
<Eminem_London> ayyyyyyyyyyyy
<Eminem_London> mos msn esht tjeter lale
<Eminem_London> chati tjeter :D
<belle_vie> kshu boni tgjith ju
<Eminem_London> :(
<belle_vie> se je cuni mir :D
<Eminem_London> :p:p:
<Eminem_London> lool
<Eminem_London> me is cun flori
<Eminem_London> *** bukurosh
<Eminem_London> :D
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Titulli: Qeshni dhe ju me Ne...

<belle_vie> UE
<belle_vie> nice
<Eminem_London> yeah
<Eminem_London> :D
<belle_vie> ca situationi je
<belle_vie> beqar i martum apo me femij ?
Eminem_London> singel
<Eminem_London> all
<belle_vie> apo bashkejton .d
<belle_vie> LOL
<Eminem_London> ka lazet free
<belle_vie> po me ca Meresh?
<Eminem_London> pun college
<Eminem_London>*** is cun per shtepi
<Eminem_London> lol
<Eminem_London> *** pret per naj llaf te mir :D
<belle_vie> *** ja jep
<belle_vie> *** llafen qe do mendohet :p
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Titulli: Qeshni dhe ju me Ne...

<Eminem_London> *** i pray to god smth nice good news
<Eminem_London> *** :D
<belle_vie> *** je rien compris :(
<Eminem_London> *** :( promisse im gonna be good boy
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Titulli: Qeshni dhe ju me Ne...

<Eminem_London> *** not like on chat
<Eminem_London> :D
<belle_vie> *** tu peus parles fr au it au albanais sltpl ? :(
<Eminem_London> :(
<Eminem_London> sptl = shpirt?
<Eminem_London> you mean :p
<belle_vie> :p hahahhahahhahahahhahahah
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Titulli: Qeshni dhe ju me Ne...

<belle_vie> mmmmmm
<belle_vie> *** po qe po i duket sexy :D
<Eminem_London> lol
<Eminem_London> jep msn time
<Eminem_London> ketu
................................... spo e hudh mo un :D
<Eminem_London> add me:(
<belle_vie> SEC LAL TEL
<Eminem_London> ok
<Eminem_London> *** pret still
<Eminem_London> *** shm bussy zemra ime :D
<belle_vie> sec se kom drejtorin :p

<Eminem_London> :O
<Eminem_London> sille add me
<Eminem_London> shejtan
<Eminem_London> Bye bye belle_vie !

Gjynof me mren prapa e perzuna :D
Shum cun i mir ee ?
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Qeshni dhe ju me Ne...

Lol Ncncncncncncnncn :p
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Qeshni dhe ju me Ne...

Une se kuptoj kuptimin e kesaj teme , plus qe me kto gjera qe behen ne pv esht pak e pamoralshme ti hudhesh ne publik do thoja une , Dhe me duket me shume si reklam e vetes sesa si dicka per te qeshur une ate skam pare ndonje gje per te qeshur ... Nejse kush leu mendte e veta pelqeu ....
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Titulli: Qeshni dhe ju me Ne...

Kjo eshte forme shakaje dhe eshte zakonishit per disa tipa..te ngjitur kur i thon ..s'eshte me te keq..kujtdo mund tu ndodhi..pse jo dhe mua vet :D
Jo me kot eshte ke tema e thashthemeve ..mos i merni sh seriozisht gjerat :)po argetohuni :)
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Qeshni dhe ju me Ne...

Nejse ne fund te fundit virtualitet eshte , por mua kur kam pare cuna te hedhin logset e gocave sme ka ardhur mire tani kan filluar gocat ti hedhin ...nejse theshetheme te mbara ..
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Titulli: Qeshni dhe ju me Ne...

Kjo tem gjendet ne cdo forum zemer e ska pse ta maresh si personale..te thashe edhe 1her e po ta perseris prap..neser mund tjem dhe un 1objekt i kesaj teme ..pucc ty :D
 
Top