• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Quentin edhe 14 vjet kohe per te realizuar projektet

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Quentin Tarantino
ka ende dhe 14 vjet kohe per te realizuar te gjithe projektet qe ka skicuar ne mendjen e tij.

Regjisori Tarantino dha nje interviste per faqen e internetit SeattlePi.com, ku ka theksuar se do dale ne pension ne moshen 60 vjecare.

Por ai thekson se para se te braktise perfundimisht sheshin e xhirimeve ka ne plan te realizoje “Kill Bill 3” dhe nje film western.

Mendoj edhe per nje komedi romantike por edhe nje film me gangstere”, shprehet Tarantino.

Regjisori amerikan mori vetem nje cmim “Oscar” per aktorin me te mire jo protagonist me Christopher Waltz ne filmin “Bastarde pa lavdi”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top