• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Qysh ju spiunon telefoni juaj dhe qeveria

Poshnjari

Kontribues
Staff member
Anëtar
Dec 25, 2010
Postime
447
Pikët
43
Mjerisht tashme nuk mund t'i shmangemi ketyre gjerave.
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
37,449
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
It’s not that simple ... as it seems , unless someone is really after you .
 

Ge®

╰☆☆ ♉ ☆☆╮
Staff member
Tech Support
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
722
Pikët
93
Vendndodhja
𝕲𝖊𝖙 𝕷𝖔𝖘𝖙
Ekzistojne dhe video qe e kane vertetuar me kohe kete. Informacioni pa dyshim eshte pushtet.

Ti ben muhabet rreth dickaje qe nuk e ke kerkuar ndonjehere ne internet, sapo te hapesh disa faqe te ndryshme qe ka permbajtje te google adsense mund te shikosh qe te dalin reklama rreth "Asaj teme" qe ti po bisedoje, pavaresisht se as nuk kishe kerkuar ndonjehere per ate gje ne internet.

Shembull: bisedon me nje mik rreth nje problemi te renies se flokeve. Mbasi permend disa here renien e flokeve, çuditerisht google e di se per cfare ti ke nevoje dhe te shfaq reklama te medikamenteve per floket etj. Pra pak a shume cdo aparat qe perçon vale eshte ne gjendje te pergjohet as qe vihet ne dyshim.

Pa dyshim qe informacioni ne ditet e sotme eshte nje nga gjerat me te vlefshme.


Ps: shembulli ishte ashtu mendim i çastit se nuk kam akoma probleme me floket :p
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
5,921
Pikët
113
Dhe kur hiqen ca qe te pergjojne hapu dhe 😂😂😂... , as majen e ajsbergut nuk e shohin dot 😜
 
Top