• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Radio Forum-AL (Android)

Geri

🌹
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
1,946
Pikët
113
Vendndodhja
𝖌𝖊𝖙 𝖑𝖔𝖘𝖙
Last edited:

Punk1

V.I.P
Anëtar
Aug 25, 2020
Postime
5,414
Pikët
113
Ouuuu.... ?!
nejse...
....se une kam respekt dhe per ate qe u hap deren Klienteve, pate fat ....edukaten qe kam dhe qe po fle...
Ju qenkeni kot.... s dini te mbani biznes.
As klientet s dini ti trajtoni , as muzike te bukur s keni... madje as tavullen nuk e nderruat🤣
Kam faj une , qe vi e le leket ketu😡
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
7,204
Pikët
113
Mbreme degjova qe kendonin kete nen ze 🙈
Dhe sot sme hiqet nga mendja.
E vini dot? Flm.
 
Top