• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Radio Forum-AL (Android)

*ARiel*

Tip i qetë
Anëtar
Apr 12, 2013
Postime
9,178
Pikët
113
Vendndodhja
Planet earth
Ti je Miresi!

Vecse kam pak probleme si per fillim :) por me ndihmen e anetareve do ia dalim ``kiss``
Ti te kenaq me ate zerin tend te embel dhe di te recitosh 🥰
Ndersa per gegnishte ta merr cik Nicku.
Radioja ka lezet ne fakt. 😊 Dikur benin emisione anetaret e forumit
 

Helena

☆✬◦°˚°◦. ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ .◦°˚°◦✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
21,327
Pikët
113
Nuk po degjoj asgje une....
 

Helena

☆✬◦°˚°◦. ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ .◦°˚°◦✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
21,327
Pikët
113
Kjo kenge nga kush??? ☹
 

Helena

☆✬◦°˚°◦. ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ .◦°˚°◦✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
21,327
Pikët
113

Lover e ve kete?

Per anonimin qe ma kushtoi mua nje here e nje kohe...
 

Helena

☆✬◦°˚°◦. ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ .◦°˚°◦✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
21,327
Pikët
113
@L0v3rm4n do e vesh apo te iki une te fle se mbeta...?
 
Top