• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rajmonda së shpejti gjyshe

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Rajmonda Bulku, aktore sot dhe deputete e Partisë Demokratike u shpreh në një intervistë për Bluetooth se e ndjen mungesën e fëmijëve.


Ylli i filmit “Zonja nga qyteti” dhe shumë roleve të tjera tregoi në intervistë se edhe pse ka dy fëmijë, sot ata bëjnë jetën e tyre dhe jeta familjare sipas saj është boshatisur shumë.

Bluetooth mëson se aktorja do të bëhet së shpejti gjyshe. Eshtë një moment I cuditshëm dhe mezi po e pres”, thotë Rajmonda që therksons e e do shumë nusene djalit.

S’jam kurrë nga ato mamatë xheloze, e dua shumë nusen e Joselit. Duke marrë parasysh vetëm faktin si fillim që e do djali im, kur jam para saj e ndjej që e dua shumë. E do djali…e dua dhe unë. Më gëzon fakti që i jep dashuri djalit tim”./Bluetooth/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top