• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rajmonda shijon vetëm pikturat

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Aktorja e mirënjohur e teatrit dhe kinemasë, deputetja Rajmonda Bulku ka qenë e ftuar në ekspozitën kushtuar Nënë Terezës nga kryetarja e Parlamentit, Topalli.


Pasi ka takuar të pranishmit dhe ka shkëmbyer disa biseda me të njohurit e saj, Rajmonda ka bërë një shëtitje në sallonin ku qëndronin të varura pikturat duke i shijuar ato e vetme, pa shoqërinë e ndokujt.

Përveç look-ut që gjithmonë është kuruar mirë nga ana e Bulkut, së fundmi vihet re edhe eleganca e saj, si rezultat i dietave që deputetja ka bërë së fundmi. (Bluetooth)Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top