• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Real Madrid C.F.

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
16,389
Pikët
83
Përgjigje e: Real Madrid C.F.

Munges e madhe eshte e ketij super ylli ne Real Madrid.

[ame="https://m.youtube.com/watch?v=5hFd6zGkxLE&t=34s"]https://m.youtube.com/watch?v=5hFd6zGkxLE&t=34s[/ame]
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
50,548
Pikët
113
Përgjigje e: Real Madrid C.F.

Munges e madhe eshte e ketij super ylli ne Real Madrid.

https://m.youtube.com/watch?v=5hFd6zGkxLE&t=34s
Ja se cfar shkruan nje tifoz mbas ndeshjes Juve-Atletico..

Und ein Modric wird Weltfußballer und so einer wie CR oder Messi nicht.

JO beni....pra te jesh OBIEKTIV.Por modric m.q-se eshte me <prejardhje> ilire,vetekuptohet qe ata me flamuar e duan.

NIKS am Hut.
 
Top