• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 5

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   12,004
  • Rezultati i reagimit
   11,610
  • Pikët
   113
 • 4

  The ICEman

  I never lose. I either win or learn.
  • Postime
   7,937
  • Rezultati i reagimit
   5,368
  • Pikët
   113
 • 3

  Alb_LoVeR

  Anëtar i ri 38 From LosT In YouR EyeS
  • Postime
   1,559
  • Rezultati i reagimit
   6
  • Pikët
   0
 • 3

  Clark

  Kent From Krypton
  • Postime
   5,577
  • Rezultati i reagimit
   2,975
  • Pikët
   113
 • 3

  Gon!

  IllyrianMuslim
  • Postime
   6,545
  • Rezultati i reagimit
   96
  • Pikët
   48
 • 2

  r00t

  Anëtar From Monaco
  • Postime
   642
  • Rezultati i reagimit
   15
  • Pikët
   18
 • 2

  derjansi

  V.I.P
  • Postime
   5,400
  • Rezultati i reagimit
   89
  • Pikët
   48
 • 1

  Forum-Al

  Aty ku shqiptarët mblidhen From Forum
  • Postime
   560
  • Rezultati i reagimit
   57
  • Pikët
   28
 • 1

  Beaute

  • Postime
   18,256
  • Rezultati i reagimit
   470
  • Pikët
   83
 • 1

  Remember

  Anëtar i ri
  • Postime
   120
  • Rezultati i reagimit
   1
  • Pikët
   0
 • 1

  KAY

  Anëtar i ri From :P
  • Postime
   74
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • 1

  cool_shqype

  cun per s'mari From ne NYC
  • Postime
   49,326
  • Rezultati i reagimit
   21,002
  • Pikët
   113
 • 1

  Dodon

  Anëtar i ri
  • Postime
   98
  • Rezultati i reagimit
   3
  • Pikët
   0
 • 1

  Zana

  🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   49,987
  • Rezultati i reagimit
   27,335
  • Pikët
   113
 • 1

  Xhuljan

  entity From Tirane
  • Postime
   424
  • Rezultati i reagimit
   16
  • Pikët
   18
 • Top