• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Redi Jupi bëhet baba për herë të dytë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Futbollisti i njohur shqiptar Redi Jupi bëhet baba për herë të dytë.


Ai është larguar nga Shqipëria për në Paris pikërisht për lindjen e fëmijës së tij të dytë të cilit akoma nuk i dihet seksi.

Fëmija e parë e futollistit është vajzë dhe Redi e dëshirontë shumë një djalë .

Redi u rikthye në Shqipëri në vitin 2006 dhe pas dëmtimit në kaviljen e tij është detyruar të shkëputet nga futbolli për t’iu përkushtuar televizionit si analist sportivForum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top