• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Redon Makashi i rikthehet grupit “Arb”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Faqeve te gazetave i ka munguar prej kohësh një rrëfim prej tij, por Bluetooth këtë javë solli kantautorin e mirënjohur Redon Makashi, rikthehet në “Bluetooth” me një intervistë elektrizuese.


Mes angazhimeve të shumta koncertore në qytete të ndryshme bregdetare, Redoni sjell për ne detaje tejet ekskluzive nga karriera dhe jeta e tij private.

Një rrëfim që nis me një lajm special: “Dua të ribashkoj grupin ‘Arb’”. “Shumë njerëz të brezit tim më ndalojnë në rrugë dhe më pyesin në ka ndonjë shans që të ribashkohet grupi “Arb”.

Unë jam duke biseduar me djemtë, Gentin, Altinin dhe Genin, dhe ka gjasa që shumë shpejt të rishfaqet në skenë grupi ynë”, thotë Redoni duke vijuar në intërvistë me planet për realizimin e albumit të tretë, dhe përfundon me deklaratën: “Jam i dashuruar”… Zbuloni në vijim të kësaj interviste speciale, të rejat më të fundit nga jeta e Redon Makashit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top