• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Reggaetón

atrevido

edamus bibamus gaudeamus
Anëtar
Feb 13, 2011
Postime
3,099
Pikët
0
Eshte nje rryme muzikore qe ne Shqiperi ka hyre disa vite me pare, por qe se fundmi eshte perhapur shume edhe ne Evrope, sidomos ne vere pushtojne plazhet. Ju pelqen? E kerceni?
Tashme jane te shumte kengetaret qe bejne reggaeton, por per mendimin tim El Rey Daddy Yankee dhe Don Omar mbeten akoma te paarritshem.


Postoni ketu kengetaret dhe kenget qe ju pelqejne. -party-
 

atrevido

edamus bibamus gaudeamus
Anëtar
Feb 13, 2011
Postime
3,099
Pikët
0
Përgjigje e: Reggaetón

Une po filloj me disa te vjetra.
 
Anëtar
Jun 12, 2014
Postime
4,990
Pikët
83
Përgjigje e: Reggaetón

Me ka pelqyer ta kercej.. po te me binte rasti prape nuk besoj se do rrija ulur.
Meqe jam ketu..

 

atrevido

edamus bibamus gaudeamus
Anëtar
Feb 13, 2011
Postime
3,099
Pikët
0
Përgjigje e: Reggaetón

Jepi Dulci!!! :D 

atrevido

edamus bibamus gaudeamus
Anëtar
Feb 13, 2011
Postime
3,099
Pikët
0
Përgjigje e: Reggaetón

Welcome to the Club, Rexh! :p

 

atrevido

edamus bibamus gaudeamus
Anëtar
Feb 13, 2011
Postime
3,099
Pikët
0
Përgjigje e: Reggaetón

Ariel, ate Ginza e kane bere remix para disa muajsh, ka dale shume bukur.

Rexh, s'e ve ne dyshim, por ky eshte new opening. :D

 

atrevido

edamus bibamus gaudeamus
Anëtar
Feb 13, 2011
Postime
3,099
Pikët
0
Përgjigje e: Reggaetón

çufo, futja gjumit se jane +18 keto per ty
 
Top