• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rekomandoni filma te bukur ne Netflix, Amazon prime, Hulu !

rowe

V.I.P
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
12,768
Pikët
113
Vendndodhja
United States of America
Na thoni ndonje film qe ja vlen ne Netflix, Amazon prime, Hulu. Kjo e fundit shihet vetem ne USA dhe Canada, nuk funksionon ne Europe.
Jam i interesuar vetem per filma, jo seriale, sepse nuk kam aq kohe te ndjek seriale.
 

rowe

V.I.P
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
12,768
Pikët
113
Vendndodhja
United States of America
Përgjigje e: Rekomandoni filma te bukur ne Netflix, Amazon prime, Hulu !

Tek Hulu ngaqe ka cmimin e ulet, rreth $6 ne muaj isha skeptik nese mund te shihja filma te mire. Gjithsesi ka nja 1 vit qe e kam dhe per surprise kam pare goxha filma te mire. Kam gjithashtu Netflix dhe Amazon prime. Per mendimin tim eshte Amazon platforma me e mire.
 

Rex

V.I.P
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
13,601
Pikët
83
Përgjigje e: Rekomandoni filma te bukur ne Netflix, Amazon prime, Hulu !

Ja nje film qe do te filloj te shfaqet edhe 3 dite. Por ky eshte gjynah te mos shikohet ne kino.

 

derjansi

V.I.P
Anëtar
Nov 7, 2011
Postime
5,425
Pikët
48
Përgjigje e: Rekomandoni filma te bukur ne Netflix, Amazon prime, Hulu !

Tek Hulu ngaqe ka cmimin e ulet, rreth $6 ne muaj isha skeptik nese mund te shihja filma te mire. Gjithsesi ka nja 1 vit qe e kam dhe per surprise kam pare goxha filma te mire. Kam gjithashtu Netflix dhe Amazon prime. Per mendimin tim eshte Amazon platforma me e mire.
Mu amazon me duket platforma ma kot. E maj membership vetem per prime shipping
 

The ICEman

I never lose. I either win or learn.
Anëtar
Mar 28, 2019
Postime
3,397
Pikët
63
Përgjigje e: Rekomandoni filma te bukur ne Netflix, Amazon prime, Hulu !

Mollys game superfilm
 

Rex

V.I.P
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
13,601
Pikët
83
Kush i pelqen filmat me gangstera “The Irishman” lansohet muajin e ardhshem.

Ne rolet kryesore De Niro dhe Al Pacino te rinuar per nga 30 vite me efekte speciale. Film i Martin Scorsese.

 

Jolene

🌈
Staff member
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
17,422
Pikët
113
Kot me pyet ndonje qe ja vlen, drame, romance...?
Du ti shof para se te fle, jo se jam aq romantike!
 

Jolene

🌈
Staff member
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
17,422
Pikët
113
U kidding right?
I haven’t watched titanic since 15! Bleh
 

The ICEman

I never lose. I either win or learn.
Anëtar
Mar 28, 2019
Postime
3,397
Pikët
63
Malsore kqyre sadri llapjanin me 24 fmij pra , heuuu! :confused: porogaç :D
 

Rex

V.I.P
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
13,601
Pikët
83
Kot me pyet ndonje qe ja vlen, drame, romance...?
Du ti shof para se te fle, jo se jam aq romantike!
Not my cup of tea por... ‘A star is born’ eshte nje opsion.

Edhe ‘crazy rich asians’ eshte ok.

Po deshe doze me te rende... shko me 5o hijet. Lol
 

Jolene

🌈
Staff member
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
17,422
Pikët
113
Thank you Pffff

Po qendroj tek te lehtat.
 
Anëtar
Jun 12, 2014
Postime
4,893
Pikët
63
Kot me pyet ndonje qe ja vlen, drame, romance...?
Du ti shof para se te fle, jo se jam aq romantike!
"Always Be My Maybe"

"The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society"

Te lehte.
Nga titulli nuk u jepja as dy leke.
 

Ice

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 28, 2015
Postime
1,543
Pikët
0
...........................................
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
38,359
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
un dje ndoqa disa episode te “The boys” qe ka te bej me superhero villains...very interesting
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
21,176
Pikët
113
Sipas meje ky eshte filmi me i bukur i festave te fundvitit, ❤

 
Top