• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rekomandoni filma te bukur ne Netflix, Amazon prime, Hulu !

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
22,881
Pikët
113
Pashe parmbreme nje dokumentar per kete femren. wow!!

 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
22,881
Pikët
113
@Kurt si po shkon seriali? Ki parasysh qe eshte prodhim europian, ok? Se ne jemi mesuar me made in usa.
 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 9, 2014
Postime
6,407
Pikët
113
@Kurt si po shkon seriali? Ki parasysh qe eshte prodhim europian, ok? Se ne jemi mesuar me made in usa.
E kam pararysh, ne kohen a blockbuster shikoja vetem filma evropian, filma danez francez gjerman etj.
Spanja ka shume regjizora producenta te shkeqyer, filmi vanilasky qe eshte masterpiece, eshte origjinalisht film spanjoll.
Mbreme mbarova 10 seri, tani do behem gati edhe pak te shikoj edhe nja 10 seri tjera👍😂
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
2,544
Pikët
113
Une filmat i shikoj me x2


p.s. pash Malang finale surprize
 
Top