• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Remzije Osmani heq dore nga veshjet tradicionale

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Remzie Osmani mbetet emer i pelqyer nga numer i madh i atyre qe duan kengen, ate kengen e mirefillte shqiptare. Sepse Remzija absolutisht ka ndertuar karrieren e saj vetem me zerin mjalte dhe me kenge te bukura shqiptare, pa u preokupuar shume per veshjen, apo dukjen ne pergjithesi.

Dikur veshja e saj ne skene ishte thjeshte veshja kombetare, mirepo tashme, normalisht me kalimin e viteve, Remzija i eshte pershtatur trendeve, ka ditur cka te zgjedhe dhe cdohere e me e pelqyeshme ne skene. Se fundi ka realizuar nje set te ri fotografish, per te cilat ka marre nje mori komplimentesh, te cilat po ua botojme edhe ne.

Nderkohe ne planin profesional, se shpejti, sikur tregon ajo bashke me vellain Nexhatin, do te hedhin ne treg CD-ne e radhes. “Cka shkoi dje”, e kane titulluar dhe te dy presin se kjo CD do te kete suksesin e saj, sikur edhe kenget apo albumet e mehershme te tyre.
 
Top