• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Renee Zellwege do të martohet me Bradley Cooper

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Zellweger dëshiron që të lidhet nyje me të dashurin e saj Bradley Cooper. Renee Zellwege e cila takohet më aktorin e filmit “The Hangover” që disa muaj – papritur ka besuar se i dashuri i saj Bradley është pajtuar që ata të ndreqen së shpejti.


Renee është e dashuruar me Bradley pasi që e tërë fytyra e çilet kur dikush bisedon dhe flet për të”, ka thënë një burim për ueb-faqen Bett Confidential. Hapi i ardhshëm do të jetë martesa.

Burimi ka shtuar që Bradley – i cili kohëve të fundit ka mohuar thashethemet se ka shkuar për të blerë unazën e fejesës – do të vizitoj argjendarinë për të blerë një unaza të diamantit për gishtin e Renee’s.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top