• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Renee Zellweger dhe Bradley Cooper do të martohen

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Renee Zellweger dhe Bradley Cooper raportohet se dëshirojnë të martohen së shpejti.


Aktorja e filmit “Bridget Jones”, e cila për herë të parë u bashkua me Cooper në gusht të vitit të kaluar, raportohet se ka kaluar dy orë duke shikuar fustane të nusërisë në një shitore të Caroline Herrera.

“Ajo vetëm qeshte kur të tjerët e pyesnin nëse do të martohet”, ka thënë një i pranishëm për New York Post.

Zellweger raportohet se më vonë është larguar nga butiku në West Hollywood me një çantë të mbushur me veshje të paidentifikuara.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top