• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Reperi T.I.: Jam më i lumtur se kurrë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Reperi T.I. thotë se është më i lumtur se kurrë më parë, pas daljes së tij nga burgu, për shkak se koha e kaluar prapa grilave, ka bërë që ai ta shijojë jetën jashtë.


Ylli i hip-hopit ishte burgosur vitin e kaluar për posedim të armës pa leje. Ai ishte lëshuar nga burgu për një kohë të shkurtuar për shkak të sjelljeve të mira, ndërsa përfundimisht u lirua më 10 prill.

“Thonë kur je plotësisht i lumtur, ju vdisni. Kështu, unë jam më i lumtur se kurrë më parë, por unë mendoj se tani për tani, që nga koha kur kam dalë nga ajo situatë, është hera e parë kur vërtet jam në gjendje të shijoj dhe të kënaqem me frytet e jetës time”, theksoi T.I në emisionin e Larry King, duke shtuar se ai së shpejti do të martohet me të fejuarën e tij, Tameka Cottle.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top