• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Reperi The Dream i blen shtëpi foshnjës

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
The Dream ka zbuluar se ai i ka blerë veturë dhe shtëpi foshnjës së tij ende të palindur.


Reperi, i cili është i martuar me këngëtaren Christina Milian, pritet të bëhet baba gjatë këtyre ditëve dhe tashmë i ka dhënë një pjesë të pasurisë vajzës së tij të ardhshme.

Foshnja do të jetë këtu të dielën, jo më vonë! Foshnja tashmë ka veturë, kam blerë shtëpi vetëm për foshnjën – Christina nuk mund të futet në veturën e saj.

Të gjithë vëmendjen të cilën zakonisht ia kushtoj Christinas, tash ia kushtoj foshnjës”, ka thënë The Dream.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top