• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Revolja e James Bondit shitet për 278.000 funte

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Revolja e agjentit më të njohur sekret në botë, James Bond është shitur në një ankand në Britaninë e Madhe. Blerësi për këtë revole të filmit të vitit 1983 pagoi 278.000 funte.
Në filmin me titull “From Russia with Love” (Me dashuri nga Rusia) në të cilin luan Sean Connery, revolja ishte pjesë e kostumografisë dhe është revolja më e shtrenjtë e shitur ndonjëherë e agjentit sekret 007.

Për dallim nga Bondi i cili arrin çmime të larta në ankande, kostumi i Darth Vaderit nga seria e filmave “Star Wars” nuk është shitur. Për këtë kostum nuk u arrit çmimi i pritur prej 230.000 funte. Pronari anonim do të provojë ta shesë prapë nëpërmjet ankandit.
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: Revolja e James Bondit shitet për 278.000 funte

Thone qe do vene ne ankand edhe topin e Mato Grudes por nuk dihet sesa do shitet...
 
Top