• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rexhep Qosja

KILI MERTURI

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 17, 2010
Postime
86
Pikët
0
Kjo temë le të shërbei për të diskutuar për vepren e shkrimtarit, kritikut letrarë , gjuhtarit , studiuesit , historianit dhe filozofit tonë me përmasa kombëtare Rexhep Qosja.

Tash së fundi jam duke e lexuar, në përfundim e sipërm romanin e fundit të R.Qosja "Bijt e askujt"

Roman voluminoz por shumë interesant.
Qosja ka talent të jashtzakonshëm për të shkruar romane postmoderne.

Ju preferoi ta lexoni ,si romanet ashtu edhe veprat e tjera të këti kolosi te gjuhës dhe letërsis shqipe.

Kili
SHQIPËRIA ETNIKE ËSHTË GJAKU IM QË NUK FALET!
 

KILI MERTURI

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 17, 2010
Postime
86
Pikët
0
Përgjigje e: Rexhep qosja

Po më vjen keq që titulli i temës, gjegjësisht mbiemri paska dal me shkronjë të vogël.
Nuk e di a është e mundur, por nëse po . lus moderatorin që ta shënoi mbiemrin me shkronjë të madhe.
Nuk e di si më paska dal ky gabim. Sa e di,kam shkruar emrin e mbiemrin me shkronj të mëdhaja te gjitha. Ndoshta kjo ështe edhe arsyeja.
Sido që te jetë,nëse ka mundsi përmirësimi , përmirësojeni të nderuar moderatorë.

Kjo më shumë për rregulla se sa për domethënie.
Rexhep Qosja është ai që është dhe kjo nuk luan ndonjë rol të madh.


LVV DO TA BËJË SHQIPËRIN!

Kili
SHQIPËRIA ETNIKE ËSHTË GJAKU IM QË NUK FALET!
 

KILI MERTURI

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 17, 2010
Postime
86
Pikët
0
Përgjigje e: Rexhep Qosja

Falemnderoi moderatorin që e mori parasysh këkesen time dhe e ndreqi gabimin në titullin e temës.

Ju përshëndes!


LVV DO TA BËJË SHQIPËRIN!

Kili
SHQIPËRIA ETNIKE ËSHTË GJAKU IM QË NUK FALET!
 
Top