• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Reynolds dhe Johansson në projekt të përbashkët

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Çifti i martuar, Ryan Reynolds dhe Scarlett Johansson, kanë vendosur të punojnë së bashku në një dokumentar, i cili flet për balenat vrasëse.
Bukuroshja hollivudiane është bashkë-producente ekzekutive e projektit, ndërsa burri i saj do ta rrëfejë ngjarjen.

Sipas Variety.com, Reynolds është shprehur i gatshëm të jetë pjesë e dokumentarit “The Whale”, pasi që realizmi do të bëhet pranë qytetit të tij të lindjes Vancouver të Kanadasë.
 
Top