• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rezart dhe Flori, sherr ne lokal ...

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Ka ndodhur ditën e mërkurë pasdite, në një prej lokaleve më të frekuentuara të zonës së ish-Bllokut, sherri midis këngëtares Rezarta Shkurta dhe kompozitorit Florian Mumajesi. Të dy personazhet kanë qenë në lokal me grupe të ndryshëm miqsh. Flori ka qenë së bashku me Getoarin, me të cilin ka një miqësi të vjetër. Por edhe Rezarta ka mjaft miqësi me Getoarin dhe nga të pranishmit mendohet se pikërisht kjo ka qenë arsyeja përse ka nisur debati. Rezi, e cila e ka përshëndetur Getoarin me mjaft përzemërsi, nuk ka bërë të njëjtën gjë edhe me Florin. Në fakt, midis të dyve dihet tashmë që ka një marrëdhënie të tensionuar prej shumë kohësh, prej periudhës kur Rezarta ishte pjesë e produksioneve të Florit, së bashku me Orinda Hutën, Elvana Gjatën dhe Julkën. Por ajo, duke mos qenë e kënaqur me kushtet e punës të vendosura nga Flori, vendosi të tërhiqej, gjë që Florit nuk i pëlqeu. Pikërisht këtu e ka zanafillën gjithë hatërmbetja midis të dyve, e cila u duk qartë edhe të mërkurën në mbrëmje, shkruan Bluetooth.

 

Perla

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 10, 2010
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Città Alta
Përgjigje e: Rezart dhe Flori, sherr ne lokal ...

Bejeni femer Rezart-e-n e shkrete se gjynah :p

Po si u zune, kshu me llafe apo u kapen per lesh koke hahaha
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Rezart dhe Flori, sherr ne lokal ...

Roxy hahahahahahahahahahahaah
 

Perla

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 10, 2010
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Città Alta
Përgjigje e: Rezart dhe Flori, sherr ne lokal ...

Roxy, gjizen beje byrek, mos e ler te prishet moj çupe :D Po neve rame telef per Biordin me Adelen , jo me per thashetheme ku plas grushti... i vdesim fare haha
 

Tironcja_BLN

Anëtar
Anëtar
Oct 5, 2010
Postime
38
Pikët
8
Përgjigje e: Rezart dhe Flori, sherr ne lokal ...

kujt ju bo von per klet budallaqen amon as nuk i intereson njeriut a esht a sesht kjo....Flori esht njish me pelqen shume ;)
 

Disturbed

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 20, 2010
Postime
109
Pikët
0
Vendndodhja
Kosovë
Përgjigje e: Rezart dhe Flori, sherr ne lokal ...

...pse mor hapen keso tema te tilla per Plehra....
 
Top