• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rezarta fjaloset me Rozin e Bigin

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Një zënkë ka ndodhur brenda shtëpisë së shout VIP Shpija, me ç’rast janë fjalosur Rozana Radi dhe Rrezarta Shkurta, ndërsa aty është përfshirë edhe Big Mama.


Banorët janë munduar të qetësojnë situatën mes dy këngëtareve nga Shqipëria, ndërkohë që Big Mama nuk e ka bërë një gjë të tillë, porse edhe ajo e ka ‘sulmuar’ Rezartën.

Këngëtarja nga Maqedonia ka përdorur fjalë nga më të këqijat në dëm të Rezartës dhe pastaj është larguar.

Në ndërkohë, Rezarta i është kthyer sërish Rozanës duke e ofenduar me fjalët “…ik gjej burrë, pastro flokët…” dhe gjëra të tilla.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top