• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rezarta pozon nudo

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Pasi u shfaq në një reality shoë, këngëtarja Rezarta Shkurta nuk di të ndalet në çmenduritë e saj.


Fotoja sot është padyshim një tabu e pathyer më parë nga ndonjë artiste shqiptare.

E megjithatë, Rezarta tashmë që i është përkushtuar fotografisë (si modele dhe fotografe) ka forcuar më tej raportet e saj me aparatin magjik… duke u shfaqur para tij vetëm me një çarçaf… sensuale, e brishtë dhe me sytë që guxojnë, e nuk tremben para kureshtjes a paragjykimit të njerëzve.(Bluetooth)Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top