• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rezarta Shkurta në një set fotografik joshës

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113

Fotografia duket të jetë një ndër pasionet e saj më të mëdha. Shpesh herë përpos rolit të modeles e ka vënë veten edhe në rolin e fotografes. Një dashuri e madhe kjo, së cilës Rezarta Shkurta i kushton jo pak kohë.

Herë pas here, e kemi parë të publikojë albume të ndryshme fotografike, por ky i fundit duket të jetë më sensuali nga ato që kemi parë deri tani. Diku me të brendshmet rozë, diku me këmishën hedhur sipër, e diku tjetër me badin seksi, Rezarta erdhi në këto foto si një ikonë e vërtetë seksi. E vetmja gjë që çalon në këtë mes, duket të jetë masa e vogël e gjoksit, për të cilin artistja nuk është se e vret edhe shumë mendjen. 
Top