• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rezarta Shkurta nuk është shtatzënë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ditët e fundit është përfolur në media se këngëtarja dhe modelja po pret fëmijën e saj të parë.


Në fakt, ne të “Sh2-it” folëm me vetë Rezin dhe ajo na e mohoi shtatzëninë,duke treguar se ky lajm ishte hapur nga një status që ajo vetë e kishte vendosur në facebook.

Ishte thjesht një shaka që unë e bëra, tha ajo, e “nisur dhe nga fakti që një media kishte shkruar rreth një prirje lesbikeje që unë mund të kisha. Dha ata përsëri shkruan për shtatzëninë pa e vërtetuar”.

Me pak fjalë, ia kanë futur kot, thotë Rezarta.Shkurta sapo ka ngritur një atelie veshjesh të sajën dhe po punon për të sjell hite të reja muzikore në treg. Ajo njihet si modele, këngëtare, piktore, por edhe fotografe.

Këto kohë ish-Missi po shijon dashurin me të dashurin e saj, Ermali, edhe pse i do shumë fëmijët, për momentin i është përkushtuar karrierës.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top