• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rezi dhe Flori, sherr në lokal

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Tiranë, 2 tetor - Ka ndodhur ditën e mërkurë pasdite, në një prej lokaleve më të frekuentuara të zonës së ish-Bllokut, sherri midis këngëtares Rezarta Shkurta dhe kompozitorit Florian Mumajesi. Të dy personazhet kanë qenë në lokal me grupe të ndryshëm miqsh. Flori ka qenë së bashku me Getoarin, me të cilin ka një miqësi të vjetër. Por edhe Rezarta ka mjaft miqësi me Getoarin dhe nga të pranishmit mendohet se pikërisht kjo ka qenë arsyeja përse ka nisur debati. Rezi, e cila e ka përshëndetur Getoarin me mjaft përzemërsi, nuk ka bërë të njëjtën gjë edhe me Florin. Në fakt, midis të dyve dihet tashmë që ka një marrëdhënie të tensionuar prej shumë kohësh, prej periudhës kur Rezarta ishte pjesë e produksioneve të Florit, së bashku me Orinda Hutën, Elvana Gjatën dhe Julkën. Por ajo, duke mos qenë e kënaqur me kushtet e punës të vendosura nga Flori, vendosi të tërhiqej, gjë që Florit nuk i pëlqeu. Pikërisht këtu e ka zanafillën gjithë hatërmbetja midis të dyve, e cila u duk qartë edhe të mërkurën në mbrëmje, shkruan Bluetooth.
 

Buzeqeshje

E Bekuar
Anëtar
Oct 3, 2010
Postime
9,902
Pikët
113
Përgjigje e: Rezi dhe Flori, sherr në lokal

Myse flori myse ahahah
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,209
Pikët
113
Përgjigje e: Rezi dhe Flori, sherr në lokal

O Flori o pimp ....lol
Sa vdes ne ky me pas cik attention ka femrat mi amon , i duket vetja si ne perralla ...:d
Sikur he's the best from the east to the west ..
 
Top