• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rezi si princeshë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Nëse asaj i ndodh përherë kështu në jetën e përditshme, atëherë e meriton të quhet një “princeshë”. Këngëtarja dhe modelja Rezarta Shkurta, shihet në këtë foto duke shijuar një mëngjes të bollshëm, të cilin ia kanë shërbyer në shtrat, s’dihet se kush.


Bukuroshja që së fundmi është shndërruar në brune, mesa duket duhet të jetë me të brendshme ose maksimumi me këmishë nate, gjykuar nga mënyra se si është “mbuluar” me çarçaf.

Me briosh, frape, kos frutash dhe fruta ekzotike, ajo bashkë me një mikeshë janë fotografuar ndërsa përzgjedhin më të preferuarat e tyre për të konsumuar në prag të ditës.

Interesant është fakti që në tabaka është shërbyer për katër persona, të cilët në momentin e fotografimit, nuk gjenden aty. Rezartës i duket në gishtin e unazës së fejesës edhe unaza që me siguri ia ka dhuruar i fejuari i saj, Ermali.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Rezi si princeshë

Kur lexova ate Rezi si princesh sa sme ra te fiket loooool hahaha Rezi eshte shume e mir ...e adhuroj :p
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Rezi si princeshë

hahaha po si emri im :p
 
Top