• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 10

  Zana

  🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   35,871
  • Rezultati i reagimit
   8,661
  • Pikët
   113
 • 7

  Aegon The Conqueror

  Anëtar i ri
  • Postime
   12
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • 4

  Jolene

  • Postime
   18,860
  • Rezultati i reagimit
   4,585
  • Pikët
   113
 • 2

  Rimi.

  arapçiu From perball komshiut
  • Postime
   5,058
  • Rezultati i reagimit
   60
  • Pikët
   0
 • 2

  thirsty

  V.I.P
  • Postime
   24,842
  • Rezultati i reagimit
   753
  • Pikët
   113
 • 1

  r00t

  Anëtar From Monaco
  • Postime
   648
  • Rezultati i reagimit
   11
  • Pikët
   18
 • 1

  Meri

  .
  • Postime
   13,610
  • Rezultati i reagimit
   2,647
  • Pikët
   113
 • 1

  daniel00

  V.I.P From Diktatrojska
  • Postime
   3,976
  • Rezultati i reagimit
   77
  • Pikët
   48
 • 1

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   51,286
  • Rezultati i reagimit
   2,861
  • Pikët
   113
 • 1

  Ragnar

  Real Madrid
  • Postime
   16,640
  • Rezultati i reagimit
   798
  • Pikët
   113
 • 1

  Dulcis in Fundo

  echoes
  • Postime
   4,924
  • Rezultati i reagimit
   191
  • Pikët
   63
 • 1

  ODEON

  .
  • Postime
   6,316
  • Rezultati i reagimit
   64
  • Pikët
   0
 • Top